Web oficial del Club PatÝ VoltregÓ
   
 
 
Enllaços
 
Club Patí Voltregà
El blog del Voltregà femení www.voltregafemeni.com
Voltregà fèmines www.voltregafemines.com
Voltregà clips voltregaclips.blogspot.com
Grup CP Voltregà a Facebook www.facebook.com/group.php?gid=56218355560
Canal CP Voltregà a Youtube www.youtube.com/cpvoltrega
Twitter CP Voltregà a Youtube www.twitter.com/cpvoltrega
 
Altres clubs
F.C.Barcelona www.fcbarcelona.com
Igualada H. C. www.igualadahc.com
Reus Deportiu www.reusdeportiu.es
C.P. Vic www.clubpativic.net
C.H. Mataró www.chmataro.net
CE Noia Freixenet www.cenoia.com
HC Liceo www.hockeyclubliceo.com
Lleida Llista www.lleida-llista.com
Grup Lloret www.hoqueilloret.org
CP Tenerife www.clubpatintenerife.es
Blanes H.C. www.blaneshc.cat
Vilanova l'Ull Blau www.cpvilanova.com
Shum Massanet www.shummassanet.com
CE Vendrell www.hoqueivendrell.com
PAS Alcoi www.patinalcodiamsalesiano.com
Club Patí Sitges www.clubpatisitges.com
Cerdanyola HC www.cerdanyolach.com
Esfer Oviedo HC www.oviedohc.es
Caixa Penedès CP Vilafranca www.pativilafranca.com
GeieG www.geieg.net
UE Hoquei Barberà uehoquei.entitats.bdv.cat
Club Olesa Patí www.clubolesapati.net
Hoquei Club Sant Just www.hcsantjust.net
CP Tordera www.cptordera.com
Vigo Stick www.vigostick.net
C.P.Cibeles Oviedo www.cpcibelesoviedo.com
C.P.Órdenes (no oficial) www.penacentolos.8m.com
 
Blogs
Igualada Hoquei Club ihc.bloc.cat
Vilanova L'Ull Blau cpvilanova.blogspot.com/
Hockey Sitges hockeysitges.blogspot.es
Hoquei base femení Reus Deportiu hoqueibasefemeni.blogspot.com
 
Informació
Ràdio Voltregà 107.8

www.radiovoltrega.com

OKCat.cat

www.okcat.cat

Toc d'Hoquei www.tocdhoquei.net/
Esportiu Digital www.esportiudigital.com/temes/hoquei-patins
SoloHockey www.solohockey.net
Infohockey www.infohockey.com
Hoquei em Patins (en portuguès) hoqueiem.blogspot.com/
Article Viquipèdia ca.wikipedia.org/wiki/Hoquei_patins
Revista Esforç www.esforc.com
Reus24.com www.reus24.com
Rink-Hockey.net www.rink-hockey.net
 
Campionats
I Campionat Europeu Femení

www.cpvoltrega.com/euro

II Campionat Europeu Femení (Mealhada)

www.2tefhpmealhada2008.com

 
Federacions
Federació Catalana de Patinatge www.fecapa.com
Federación Española de Patinaje www.fep.es
Federación Navarra de Patinaje www.fnp.org
CERH (Comitè Europeu de Rink-Hockey) www.cerh.net
FIRS (Federació Int. de Roller Skating) www.rollersports.org
 
Portugal
Federació Portuguesa de Patinatge www.infodesporto.pt/hoquei
Benfica www.slbenfica.pt
Candelária SC www.csc-candelaria.com
FC Porto www.fcporto.pt
FC Oliveira do Hospital www.hoqueifcoh.com/
 
Itàlia
Federació Italiana de Patinatge www.legahockeypista.it
Hockey Novara www.hockeynovara.it
Hockey Valdagno www.hockeyvaldagno.it
Follonica Hockey www.follonicahockey.com
Aficionats del Follonica Hockey www.tifonet.it/eagles
 
França
Inforoller
www.inforoller.com
HC Quevert

www.hcquevert.com

 
Suïssa
Federació Suïssa d'Hoquei Patins www.rollhockey.ch
RSC Uttingen www.rsc-uttingen.ch
Juventus Montreux www.juventus-montreux.ch

RSC Weil

www.rsv-rollhockey.de/cms/
 
Alemanya
Selecció alemanya femenina www.rollhockeydamen.de
 
Argentina
Lliga Argentina d'Hoquei Patins www.advance.com.ar/usuarios/ligahockey
Andes Talleres www.andestalleres.com.ar
CD Unión Estudiantil www.clubestudiantil.com.ar
Infohockey Argentina www.argentina.infohockey.com
 
Anglaterra
Federació Anglesa d'Hoquei Patins www.nrha.co.uk/
Manchester Roller Hockey www.mrhc.org.uk/
Roller Hockey Photos www.roller-hockey.co.uk/
 
Altres
Rs Web (esports sobre patins) www.rsweb.org
Cercador de roller-webs start.rollerclub.nl
OK Titans www.oktitans.com
 
 
 
Club Patí Voltregà | www.cpvoltrega.com | info@cpvoltrega.com